امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125369
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 19
هوشنگ خندان‌دل امروز در حاشیه سفر خود به گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه مدیریت شهری در سراسر کشور با مشکلاتی مواجه است، اظهار ...

هوشنگ خندان‌دل امروز در حاشیه سفر خود به گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه مدیریت شهری در سراسر کشور با مشکلاتی مواجه است، اظهار کرد: بخشی از این مشکلات ریشه در قوانین و مقررات گذشته دارد.

وی با تصریح بر اینکه لایحه قانون خدمات شهری جایگزین قانون شهرداری‌ها می‌شود، افزود: این لایحه بخش‌های وسیع‌تری در مدیریت شهری را کنار یکدیگر قرار می‌دهد و شوراها و شهرداری‌ها در موقعیت خدمات‌رسانی بهتری قرار می‌گیرند.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به اینکه نظام مالی مشکلاتی را برای شهرداری‌ها فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: اکنون درآمد شهرداری‌ها دارای نوسان بسیار است.

وی لایحه درآمدهای پایدار در دولت را در حال بررسی عنوان کرد و افزود: این لایحه با قوانین حاکم بر شهرداران و روستاییان در گذشته نوشته شده است.

خندان‌دل یادآور شد: برای حل آسان لایحه اصلاح قوانین حاکم بر شوراها و شهرداران این لایحه به‌زودی به دولت ارائه می‌شود.

وی شهرهای کوچک‌تر را نسبت به کلانشهرها با مشکلات کمبود درآمد و ماشین‌آلات مواجه دانست و متذکر شد: در بودجه امسال بخشی از مشکلات آتش‌نشانی و حمل زباله و قیر مورد نیاز تهیه می‌شود.

انتهای پیام/84001/ط30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها