امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125398
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۰
تعداد بازدید: 60
پرویز سروری عضو شورای شهر تهران و عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به ارزیابی وزیر علوم معرفی شده ...

پرویز سروری عضو شورای شهر تهران و عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به ارزیابی وزیر علوم معرفی شده توسط روحانی پرداخت و گفت: توقع ما این بود که در دولت یازدهم شاهد تعامل بیشتری از سوی مجلس و دولت باشیم اما اکنون احساس می‌شود برخی در دولت به دنبال تنش‌آفرینی با مجلس هستند.

وی با بیان اینکه دولت خط قرمزهای مجلس را برای معرفی وزیر علوم رعایت نکرده، خاطرنشان کرد: روحانی پس از آنکه سه نفر را به عنوان وزیر علوم معرفی کرد ذائقه مجلس را متوجه شده و از خط قرمزهای مجلس برای وزارت علوم آگاه است اما به نظر می‌رسد دولت به این امر توجه نکرده در حالی که مجلس از خط قرمزهای خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه دانش آشتیانی وزیر علوم معرفی شده نقطه ضعف افراد معرفی شده برای وزارت علوم را داراست، تصریح کرد: به نظر می‌رسد تفاوتی میان فرجی‌دانا و دانش آشتیانی وجود ندارد و این وزیر معرفی شده یا از مجلس قادر نخواهد بود رای اعتماد بگیرد و یا به صورت لب مرزی رای می‌آورد چراکه براساس اطلاعات ما قرابت‌های بسیاری میان فرد معرفی شده برای وزارت علوم و مصطفی معین است.

سروری در پایان گفت:‌ دولت باید حساسیت مجلس را در معرفی افراد برای وزارت علوم مبنی براینکه افراد معرفی شده نباید نقشی در فتنه داشته باشد درک کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها