امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125401
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سید نظام‌الدین موسوی در ادامه نشستی که در محل غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد، اظهارداشت: با حرکتی که

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سید نظام‌الدین موسوی در ادامه نشستی که در محل غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد، اظهارداشت: با حرکتی که رسانه‌های مسئول و معتقد در حادثه اسیدپاشی استان اصفهان داشتند همان رسانه‌هایی که اخبار را وارونه جلوه داده بودند به تطهیر رسیدند و بازی تمیزی را جلو بردند.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ادامه داد: در این ماجرا شاهد بازی کثیفی بودیم که برخی از رسانه‌ها دانسته و یا ندانسته در آن قرار گرفتند.

وی در ادامه به مثال‌هایی درخصوص حادثه‌هایی که در سایر کشورها اتتفاق افتاده بود اشاره کرد و بیان داشت: در کشور مالزی شاهد گم شدن 250 نفر در هواپیما بودیم که فقط یک مسئول برای پاسخگویی قرار گرفته بود و در دسترس خبرنگاران بود.

وی با انتقاد از عدم اطلاع‌رسانی دقیق در کشور از سوی مسئولین، ادامه داد: برای اینکه جلوی اطلاع‌رسانی کانال‌های غیر رسمی گرفته شود باید مسئولان به هنگام پاسخگو باشند.

وی یادآور شد: ما این امر را به پلیس، دستگاه قضا و سایر مکان‌ها گفته‌ایم.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همچنین به انتشار فیلمی در رسانه‌های غیر رسمی در خصوص اسیدپاشی در اصفهان اشاره کرد و گفت: این فیلم مربوط به خانمی می‌شد که در تصادف نصف صورت خود را از دست داده بود یا فیلمی که در خصوص سقوط هواپیما در ایران در رسانه‌های غیر رسمی منتشر شده بود که این فیلم نیز مربوط به کشور عراق می‌شد.

وی یادآور شد: خانم‌هایی که در اصفهان قربانی این حادثه شدند یک نفر از آنها چادری و فرزند شهید بود و مابقی نیز بدحجاب نبودند.

وی به عملکرد رسانه‌های انقلابی در موارد پیشین حادثه‌ها اشاره کرد و گفت: مگر در موارد قبلی مربوط به خفاش شب رسانه‌های داخلی همین روند را نداشتند؟!

موسوی بیان داشت: مسئله‌ای که هنوز مقصر آن مشخص نشده مورد قضاوت برخی از رسانه‌ها قرار گرفت اما براساس سوابق، اسیدپاشی یا شخصی بوده یا خصوصی یا آدم روان‌پریشی این کار را انجام داده است اما برخی از رسانه‌های داخلی این را به امر به معروف و نهی از منکر نسبت داده‌اند که این خدو قصاص قبل از جنایت است.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌های مسئول نباید به دروغ‌ها دامن بزند و ما نباید مطالبه‌گری کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها