امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125402
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
حمیدرضا مقدم‌فر در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگا‌های اطلاع‌رسانی و در

حمیدرضا مقدم‌فر در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگا‌های اطلاع‌رسانی و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با انتقاد از عدم برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سال گذشته، اظهار داشت: برگزار نشدن نمایشگاه مطبوعات در گذشته فرصتی بود که از رسانه‌ها گرفته شد.

مشاور فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: در نمایشگاه مطبوعات محصولی عرضه نمی‌شود و این نمایشگاه پاتوقی برای رسانه‌هاست به طوری که فرصتی برای تعاملات میان رسانه‌ها را فراهم می‌آورد.

وی با بیان اینکه این فرصت سال گذشته از رسانه‌ها گرفته شد، بیان داشت: بهترین نماد تعاملات و ارتباطات در بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات نقطه‌ای است که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و خبرگزاری تسنیم در آن جای گرفته‌اند.

وی به تعاملات میان دو پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و تسنیم اشاره کرد و گفت: برخلاف اظهارنظرها و حرف و حدیث‌هایی که برخی‌ها می‌زدند هم‌اکنون این دو رسانه با یکدیگر تعامل موثر برقرار کردند و در بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات ارتباط خوب و صمیمی با یکدیگر یافته‌اند.

مشاور فرمانده کل سپاه از جانمایی رسانه‌ها در بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات انتقاد کرد و گفت: بنده از جانمایی رسانه‌ها در این دوره از نمایشگاه تعجب کردم چراکه در دوره‌های قبل رسانه‌های مطرح کشور معمولاً در مکان‌های بهتری قرار می‌گرفتند.

مقدم‌فر خاطرنشان کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری مادر است و در حوزه‌ رسانه‌‌های مادر کشور محسوب می‌شود و همه رسانه‌ها به نوعی وابسته به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها