امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125413
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در نشست مشترک که با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در نشست مشترک که با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد، اظهار داشت:‌ افتخار داشتم 4 سال در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور داشته باشم و با دوستانم از نزدیک همکاری داشته باشم.

وی با بیان اینکه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جزو خبرگزاری‌هایی است که در خط مقدم جبهه انقلاب قرار دارد، خاطرنشان کرد: این خبرگزاری با حضور نیروهای حرفه‌ای، معتدل، ارزشی و با مسئولیت سیدنظام‌الدین موسوی می‌تواند بیشتر بدرخشد.

قلی‌زاده افزود: احساس می‌کنم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات دو فضایی که خبرگزاری تسنیم و پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کنار هم هستند یک نقطه جوشان، شاداب و خوب این نمایشگاه است.

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه افرادی که به صورت ارزشی کار می‌کنند می‌توانند در هرجایی که باشند شورآفرین و شعور آفرین باشند، گفت: خوشحالم در کنار کسی که 20 سال در عرصه خبر حضور دارد، هستم.

وی در خصوص هم‌افزایی رسانه‌های ارزشی اظهار کرد: فکر می‌کنم که نمایشگاه محل مانوری است که خبرگزاری‌ها در طول سال انجام می‌دهند و همین جلسه و روح برادرانه که بین دو خبرگزاری است نمونه بارز هم‌افزایی است؛ رسانه‌های اصولگرا قبل از رقابت بحث رفاقت را دارند و خودمان را در یک جبهه رسانه‌ای می‌بینیم.

قلی‌زاده در خصوص رسانه‌های ارزشی اظهار داشت: اگر وظیفه و تکلیف خودمان را بشناسیم و تکلیف را خوب انجام دهیم باید بدانیم تکلیف‌مان چیست؛ نخست باید مؤمن و متدین باشیم و سپس تخصص داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه چطور می‌توانیم در حوزه رسانه رضایت امام زمان را جلب کنیم، خاطرنشان کرد:‌ اگر وظیفه خودمان را بدانیم و تمام تلاش را در کار خود انجام دهیم می‌توانیم رضایت امام زمان را به دست بیاوریم.

* کار رسانه سخت، پیچیده و دقیق است

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم تصریح کرد: کار رسانه سخت، پیچیده و دقیق است و دقیق‌ترین، حساس‌ترین و تأثیرگذارترین کارها رسانه است.

وی با بیان اینکه تمام افراد باید اصول حرفه‌ای را رعایت کنند تا موفق باشند، گفت: کسی منکر این نیست که رسانه قدرت است و می‌تواند افکار عمومی را مهندسی کند و بحران را به موضوع عادی تبدیل کند و برعکس.

قلی‌زاده افزود: این قدرت اگر در دست افراد مؤمن باشد قطعاً می‌توانند خوب کار کنند و رضایت امام زمان را نیز جلب کنند.

* باید برای قلم و بیان ارزش قائل شد

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه باید برای قلم و بیان ارزش قائل شویم و در قبال حرف‌ها پاسخگو باشیم، تصریح کرد: بحث دادگاه‌های فرهنگ و رسانه به موضوع روتین تبدیل شده است اما در قیامت باید ایستاد و جواب کسی را داد که اینطور نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها