امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125424
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فتاحی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فتاحی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در تذکری شفاهی به وزارت امور اقتصاد و دارایی اظهار داشت: استان کرمان به لحاظ نسبت وصول مالیات، سهم جی‌‌دی‌پی رتبه نخست بعد از استان تهران را در بین 31 استان کشور داراست، در حالی که باید رتبه 27 را داشته باشد.

وی افزود: متأسفانه استان کرمان از لحاظ اختصاص اعتبار نسبت به درآمد وصولی در دریافت استانی رتبه 23 را دارد و از رئیس‌جمهور سؤال می‌کنم که کجا اینچنین به یک ملت اجحاف و حق مظلوم پایمال می‌شود؟!

نماینده شهر بابک در مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: چرا اجازه می‌دهید روند سرمایه‌گذاری در استان کرمان با وجود این وضع مالیات‌ها متوقف شود.

وی در تذکری به وزیر امور خارجه تأکید کرد: علت اینکه صهیونیست‌های جنایتکار و کودک‌کش و وهابیت همسو با صهیونیست‌ها به مذاکرات هسته‌ای محرم هستند و وزیر امور خارجه آمریکا تلفنی آنها را در جریان این مذاکرات قرار می‌دهد، اما برای مسئولان ما نمایندگان مجلس نامحرم هستند، چیست؟

فتاحی در پایان با تأکید بر اینکه نمایندگان مردم حق دارند بدانند در مذاکرات هسته‌ای چه گذشته است، یادآور شد: نامحرم بودن چه شائبه‌ای غیر از معاملات پشت‌پرده و چشم‌پوشی از حقوق هسته‌ای ملت ایران را می‌تواند در پی داشته باشد، وقتی ما نمایندگان از جزئیات مذاکرات اطلاعی نداریم، چگونه می‌توانیم از مذاکره‌کنندگان حمایت کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها