امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125425
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید موسی موسوی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (21 آبانماه93) گفت: ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید موسی موسوی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (21 آبانماه93) گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است. رهبر انقلاب الزامات این امر را در عزم ملی و اراده جهادی دانستند و خطاب به مسئولین دولتی فرمودند افرادی را مسئول این امر کنید که خود اعتقاد داشته باشند. بدون تعارف به این مسئله قائلم که اراده جدی که در سطح مسئولان هیچ یک از قوای سه‌گانه در اینباره وجود ندارد.

وی افزود: با گذشت هشت ماه از سال علیرغم پاره‌ای از تلاش ها از سوی دولت و مجلس خروجی قابل ذکری که اثر آن در اقتصاد کشور مشاهده شود نمی‌یابیم و همچنان موانع موجود و پابرجاست و دیگر در گفته‌ها و نوشته‌ها هم کمتر به مقوله اقتصاد مقاومتی پرداخته می‌شود.

نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حوزه مذاکرات هسته‌ای غلیرغم آنکه جمهوری اسلامی ایران به تمام تعهدات خود در این زمینه عمل کرده لیکن روز به روز شاهد بهانه‌گیری، عربده‌کشی و گستاخی بیشتر مقامات بی‌خرد آمریکایی هستیم.

مسئولان وزارت خارجه باید جواب این یاوه‌گویی‌ها را به صراحت داده اجازه تحقیر ملت بزرگ ایران را به دشمنان انقلاب ندهند.

موسوی خطاب به هیأت رئیسه مجلس گفت: بیش از این شاهد افت جایگاه نمایندگان که هدفی جز دفاع از خانه ملت و ملت ندارند نباشیم.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها