امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125431
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی رغم تاکیدات فراوان حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور مبنی بر آزادی بیان و همزمان ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی رغم تاکیدات فراوان حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور مبنی بر آزادی بیان و همزمان با تصویب نهایی آیین‌نامه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در جلسه امروز دولت که رئیس جمهور از آن به عنوان یک «خبر خوش» نام برد، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پوشش اخبار سخنگوی هیات دولت حذف شد.

این در حالیست که طبق روال همیشه، از رسانه‌ها برای پوشش جلسات سخنگوی دولت دعوت به عمل می‌آید اما این هفته در کمال تعجب، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از حضور در این جلسه کنار گذاشته شد.

پیگیری خبرنگار فارس از مسئولان حوزه اطلاع رسانی دولت نیز نتیجه‌ای نداشت و یکی از آنها اعلام کرد که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پوشش جلسه امروز سخنگوی دولت حذف شده است.

به نظر می‌رسد این اقدام یعنی حذف یک رسانه و محدود سازی آن از دسترسی به اطلاعات در روز تصویب آیین‌نامه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات و همزمان با برپایی نمایشگاه مطبوعات مغایر با تاکیدات رئیس‌جمهور مبنی بر آزادی رسانه‌ها و شعار دولت تدبیر و امید در انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها