امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125435
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد ...

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد نظر نمایندگان نسبت به فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی علوم، گفت: اخبار و اطلاعات موثق حاکی از آن است که وی تفاوت قابل توجهی با وزرای قبلی و گزینه‌های پیشین ندارد.

وی با طرح این سؤال که تفاوت دانش آشتیانی با فرجی دانا، میلی‌منفرد،‌ توفیقی و نیلی احمدآبادی چیست؟ اظهار داشت: این گزینه نیز دقیقاً مانند همان‌هاست و اگر قرار است وی وزیر شود همان آقای فرجی دانا می‌ماند.

طاهری ایرادات مجلس به فرجی دانا را به دانش آشتیانی نیز وارد دانست و با ابراز امیدواری نسبت به معرفی گزینه دیگر برای وزارت علوم تا روز سه‌شنبه، گفت: مدیران لایق برای این وزارتخانه در اطراف آقای روحانی کم نیستند.

وی خطوط فتنه را خط قرمز نمایندگان برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی خواند و تصریح کرد: در مورد آقای فرجی دانا ما هیچ مدرکی درباره دخالت یا نقش‌آفرینی در فتنه 88 نیافتیم اما وی پس از استقرار، دانشگاه را تبدیل به باشگاه سیاسی احزاب کرده بود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس،‌ گفت: عملکرد آقای دانش آشتیانی در زمان تصدی معاونت وزارت علوم نگرانی‌هایی برای نمایندگان ایجاد کرده، از این رو نمایندگان صرفاً به دنبال یافتن سوابق افراد در فتنه 88 نیستند بلکه به سوابق پیش از آن نیز نظر دارند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها