امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125440
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تشکیل جلسه هیأت تحقیق و تفحص ...

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تشکیل جلسه هیأت تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور خبر داد و اظهار داشت: مقرر است که زمانبندی لازم به منظور استقرار تیم‌های تخصصی بدین منظور انجام شود و در حال حاضر هماهنگی کمیسیون اقتصادی و اعضای هیأت تحقیق و تفحص با دستگاه‌های اجرایی در حال انجام است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر گزارش‌های اولیه دستگاه‌های نظارتی در حال بررسی است، افزود: بسیاری از این گزارشات بیان کننده موضوعات کلی است که با استقرار تیم تخصصی هیأت تحقیق و تفحص بر جزئیات تأکید بیشتری خواهد شد.

بهمنی با بیان اینکه در این خصوص کارگروه‌های ویژه‌ای برای هر بخش تشکیل شده است، ادامه داد: مجلس و کمیسیون اقتصادی آمادگی دارد تا در صورت حضور مراجع ذیربط نسبت به استفاده از گزارشات و بررسی در این کارگروه‌های تخصصی جزئیات مربوطه را موشکافی کند و این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های اجرایی است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مجلس بر اساس مستندات مرکز پژوهش‌ها در حال بررسی موضوع و تخلفات صورت گرفته در صنعت بیمه است، ادامه دارد: عدم رعایت قوانین بیمه‌ای و نبود سازوکار و شخص در چگونگی صورت‌های مالی شرکت بیمه‌ای و همچنین اعمال نظارت بیشتر بر روند اجرایی صنعت بیمه گامی است که مجلس در پی برداشتن آن است و امیدواریم هیأت تحقیق و تفحص و کمیسیون اقتصادی بتواند گزارش جامعی از صنعت بیمه را در اختیار مجلس قرار دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها