امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125441
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به موضع مجلس در ...

سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به موضع مجلس در خصوص احمدی دانش آشتیانی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی نمی‌توان فضای مجلس را به سود وزیر پیشنهادی علوم دانست و تغییر این شرایط به توانایی و برنامه‌های وی بستگی دارد که در جلسات خود با فراکسیون‌ها و کمیسیون‌ها به نمایندگان ارائه خواهد کرد.

وی افزود: هر وزیری که پیشنهاد می‌شود طبیعی است که ابهاماتی در مورد وی در اذهان نمایندگان وجود داشته باشد و به همین سبب قانون فرصت یک هفته‌ای را برای برگزاری جلسات و رفع ابهامات در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پس از عدم موفقیت (نیلی احمد‌آبادی) در کسب رأی اعتماد مجلس برای تصدی وزارت علوم، رئیس‌ جمهور طی نامه‌ای (احمدی دانش‌ آشتیانی) را به عنوان وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی کرده است که طبق برنامه جلسه رأی اعتماد وی در روز سه‌شنبه (27 آبان) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها