امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125442
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
علی محمد نائینی رئیس ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به تشریح ابعاد حماسه 9 دی پرداخت و ...

علی محمد نائینی رئیس ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به تشریح ابعاد حماسه 9 دی پرداخت و اظهار داشت: حماسه 9 دی ابعاد بسیار گسترده‌ای داشت، چراکه حرکت حماسی و مردمی عظیمی بود که هرچه از آن می‌گذرد ابعاد آن روشن‌تر می‌شود و دارای عظمتی غیرقابل انکار است.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی بعد از سه دهه با یک فتنه پیچیده و همه جانبه مواجه شد که کشورمان از همه سرمایه و تجربیاتش برای مقابله با آن بهره گرفت و حقیقتا پس از پنج سالی که از آن فتنه پیچیده می‌گذرد هر روز ابعاد آن روشن‌تر می‌شود که دشمن از فتنه 88 چه اهدافی را به  دنبال داشته است.

نائینی با بیان اینکه هدف جریان فتنه براندازی نظام جمهوری اسلامی بود، خاطرنشان کرد: همانگونه که در جنگ 8 ساله دشمن به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بود، در فتنه 88 نیز جریان فتنه تصمیم داشت تا با نظام جمهوری اسلامی مقابله کند و همه سرمایه و ظرفیت خود را به کار برد، مانند سفارتخانه‌هایی که با کشورهای غربی در ارتباط بودند یا شبکه‌های خارج‌نشین و ماهواره‌ای و شبکه‌های امنیتی که به صحنه آمدند و خسارت سنگینی را به اعتبار و حیثیت نظام جمهوری اسلامی زدند.

رئیس ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی در ادامه بیان داشت: کار تحقیقاتی و علمی توسط یک تیم محقق و جمعی از اساتید دانشگاهی درباره ابعاد مختلف فتنه 88 انجام شده که با عنوان کالبدشکافی خسارت جریان فتنه در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و داخلی و خارجی آماده شده است که همزمان با پنجمین سالگرد حماسه 9 دی در همایش علمی از آن رونمایی خواهد شد.

نائینی ادامه داد: تلاش ما براین است تا هر سال یکی از ابعاد جریان فتنه را بررسی کنیم، چراکه رویکرد ما همانگونه که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند تبیین و روشنگری است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های مختلف هنری و ادبی ابعاد مختلف فتنه 88 را تبیین کرده و عظمت و حرکت حماسه 9 دی را در مقابله با این فتنه نشان دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها