امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125446
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار محمد زارع همرزم سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم در مراسم گرامیداشت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار محمد زارع همرزم سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم در مراسم گرامیداشت سومین شهدای اقتدار موشکی سپاه که در محل عروج این شهدا برگزار شد، اظهار داشت: طی سالیان زیادی که با شهید طهرانی مقدم همکار بودم هر جا که فشار کار زیاد بود و مشکلات متعددی که پیش می آمد روحیه جهادی شهید طهرانی مقدم بود که به دیگران انگیزه ادامه کار می داد.

وی افزود: روحیه جهادی، ولایی و ولایت پذیری شهید طهرانی مقدم مثال زدنی بود.

همرزم شهید طهرانی مقدم ادامه داد: در زمانی که مردم مناطق مرزی از حملات موشکی عراق خسته شده بودند توسعه توان موشکی کشور به دستان پر توان شهید طهرانی مقدم سپرده شد و این شهید بزرگوار نیز اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه شهید طهرانی مقدم سرباز مخلص امام زمام (عج) و ولایت بود، گفت: معمولا نام شهید طهرانی مقدم را با پدر موشکی ایران گره زده اند ولی در واقع این شهید بزرگوار مبدع قدرت بازدارندگی ایران اسلامی بود و این توان بازدارندگی ایران است که بلای جان دشمنان شده است.

همرزم شهید طهرانی مقدم خاطرنشان کرد: زمانی که شهید طهرانی مقدم استارت توسعه قدرت موشکی را زد موقعی بود که در جریان حصر آبادان حتی در استفاده از یک قبضه خمپاره هم به لحاظ تامین و هم در نحوه استفاده آن با محدودیت مواجه بود.

زارع تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم بعد از سامان دادن به توپخانه سپاه به سراغ توسعه توان موشکی رفت و همه تلاش خود را در راه تولید بومی این فناوری به کار گرفته بود.

وی با بیان اینکه شهید طهرانی مقدم بنده مخلص خدا بود، افزود: خضوع و خشوع این شهید بزرگوار مثال زدنی بود و در هیچ وضعیتی حتی نافله‌ها و مستحبات را نیز ترک نمی‌کرد.

همرزم شهید طهرانی مقدم اظهار داشت: این شهید به لحاظ علمی نیز جایگاهی رفیعی داشت و بارها اساتید دانشگاه‌های مطرح کشور از این شهید بزرگوار برای ارائه سمینار دعوت به عمل آورده بودند و مجموع این مولفه های شخصیتی بود که باعث شد مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) از شهید طهرانی مقدم به عنوان دانشمند برجسته و پارسای بی ادعا یاد کنند.

زارع با بیان اینکه از خداوند در خواست داریم تا خجالت زده این شهدای بزرگوار نشویم، بیان کرد: برای ادامه راه شهید طهرانی مقدم باید مطیع امر ولایت بود چرا که ولایت پذیری این شهید بزرگوار بر همگان آشکار و عیان بود.

همرزم شهید طهرانی مقدم در پایان گفت: راه شهید طهرانی مقدم و شهدای اقتدار موشکی تا زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج) ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار