امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125453
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رسول سنایی راد رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران در غرفه

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رسول سنایی راد رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور یافت.

سنایی راد درباره برگزاری مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 در سوم آذر اظهار داشت: روند گذشته تا حدودی می‌تواند پیش‌بینی احتمالات آینده را ممکن کند؛ آمریکایی‌ها در ارتباط با ما دچار اشتباه محاسباتی هستند و آن هم این است که فکر می‌کنند جمهوری اسلامی بر اثر تحریم، مذاکرات را پذیرفته است در حالی که مذاکرات از قبل وجود داشته است.

رئیس اداره سیاسی سپاه با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه چه زمانی میز مذاکره را ترک کرده‌ایم که شما ما را وادار به بازگشت کرده باشید، افزود: بنابراین با توجه به نگاه اشتباه آمریکایی‌ها به مذاکرات، آنها سعی دارند که به صورت یکجانبه تحریم‌هایی را بر ما تحمیل کنند.

وی با اشاره به فتوای بازدارنده مقام معظم رهبری درخصوص سلاح هسته ای تصریح کرد: نوع عملکرد ما در بحث هسته‌ای و نظارت آژانس گویای این است که هرگز احتمال ساخت سلاح هسته‌ای وجود نخواهد داشت.

سنایی راد ادامه داد: برخی سعی دارند بگویند امام حسین (ع) اهل مذاکره بود در حالی که حضرت هیچگاه اهل سازش نبودند.

رئیس اداره سیاسی سپاه تصریح کرد: اگر تحریم در کربلا اثرگذار بود ما امروز روضه عطش نمی‌خواندیم اما در آنجا روحیه عاشورایی موجب شد دشمن نتواند به نتیجه برسد و نتوانست سازش را بر امام حسین (ع) تحمیل کند.

وی با تاکید بر اینکه اصل مذاکره از سوی مسئولان نظام جمهوری اسلامی پذیرفته شده است گفت: مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده دفاع کرده‌اند و آنها را به عنوان فرزندان انقلاب، مورد حمایت قرار داده‌اند لذا بی‌اعتمادی به طرف مقابل به مراتب پررنگ‌تر از چیزی است که آنها سعی دارند القا کنند که ما نسبت به اصل مذاکره مشکل داریم.

سنایی راد تاکید کرد: جناح‌های سیاسی مختلف از تیم مذاکره‌کننده ایرانی حمایت همه‌جانبه‌ای دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها