امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125456
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در جریان بازدید از نمایشگاه ...

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای در وضعیت طبیعی قرار دارد، گفت: ما به دشمن بی‌اعتماد و به تیم مذاکره کننده خود اعتماد داریم اما باید همواره مراقب پررو شدن دشمن باشیم.
وی با تاکید بر اینکه حتی اگر در مذاکرات به نتیجه نرسیم باید طوری رفتار کنیم که به جهانیان بفهمانیم کارشکنی از سوی غربی‌‌ها بوده است، اظهارداشت: در هر صورت باید به گونه‌ای در مذاکرات حاضر شویم و موضع بگیریم که در آینده دست بالا از آن ما باشد.
کامران اشتراک نظر جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها را در دشمنی با جمهوری اسلامی یادآور شد و گفت: ما نباید به هیچکدام از آنها خوشبین بوده و صرفاً باید به دنبال عظمت ایران اسلامی با این همه شهید و جانباز باشیم.
وی در حاشیه بودن مجلس در جریان مذاکرات را مورد اشاره قرار داد و افزود: البته همیشه همینطور بوده و تقصیر نیز از خود نمایندگان است چرا که باید حداقل یک نماینده از مجلس همراه با تیم مذاکره کننده به مسقط اعزام می‌شد.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیانیه‌های مجلس را با موضوع مذاکرات هسته‌ای بسیار مفید و موثر عنوان کرد و گفت: هر توافقی که میان ایران و 1+5 صورت گیرد باید به تصویب مجلس برسد.
وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با انتقاد از برخی رسانه‌ها که در مورد اسیدپاشی‌های اصفهان به ناحق جو درست کردند خاطرنشان کرد: این رسانه‌ها 4 مورد اسیدپاشی را 6 مورد عنوان کردند و با جوّی که با اعزام تیم ویژه از تهران درست شد در این خصوص بزرگ‌نمایی شد.

کامران تصریح کرد: اسیدپاشی سال‌های قبل نیز البته با اسید کلریدریک انجام می‌گرفت و امسال با اسید سولفوریک صورت گرفت که البته هر دو بسیار خبیثانه است و باید عاملان آن محکوم شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار