امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125457
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ارزیابی اقدام دولت مبنی بر معرفی دانش‌‌آشتیانی به عنوان وزیر علوم اظهارداشت: تصمیمی که حلقه تصمیم‌گیرنده دولت در رابطه با تعیین وزیر می‌گیرند به نفع دولت نیست و با شعار اعتدال دولت سازگار نبوده و به دولت ضرر می‌زند.

وی ادامه داد: معرفی فردی که از پشتوانه مجلس برخوردار نیست زمینه درگیری را ایجاد می‌کند و قطعاً جریان‌های تند از درگیری بین دولت و مجلس خوشحال خواهند شد اما جریان معتدل کشور که اکثریت کشور را برعهده دارند از هیچ درگیری‌ بین دولت و مجلس خوشحال نمی‌شوند.

دهقان با بیان اینکه معرفی وزیری که از پشتوانه مجلس برخوردار نیست به ضرر دولت خواهد بود، تصریح کرد: روحانی و تیم تصمیم‌گیرنده دولت باید فردی را معرفی کنند که پشتیبانی مجلس را دارا باشد چرا که در غیر این صورت به تعامل مثبت دولت و مجلس ضربه می‌خورد.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه درگیری میان دولت و مجلس به ضرر هر دو طرف خواهد بود، خاطرنشان کرد: این امر به نفع نظام نیست و امیدوارم که زمینه‌ای برای تغییر این رفتار دیده شده و به شان دولت و مجلس لطمه وارد نشود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها