امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125469
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل نجار در بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل نجار در بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره آمادگی مدیریت بحران در حوادث طبیعی، اظهار داشت: با توجه به پیشرفت روز افزون علم در پیش‌بینی حوادث ولی همچنان به وضعیت مطلوب نرسیده‌ایم و باید از لحاظ تجهیزات و امکانات مجهزتر بشویم.

وی درباره زلزله درشهر تهران، اظهار داشت: مدیریت بحران در شهر تهران براساس قانون با شهرداری تهران است و در این خصوص شهرداری نیز تمهیدات خوبی در نظر گرفته است ولی با توجه به بافت‌های فرسوده شهری هنوز به وضعیت مطلوبی نرسیده‌ایم.

نجار به ساخت و سازها در کشور اشاره کرد و گفت: باید سازمان نظام مهندسی و شهرداری‌ها و مردم همت کنند و نسبت به ساخت و سازهای مقاوم و نوسازی ساختمان‌ها اقدام کند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، بیان داشت: متاسفانه ساخت و سازهای غیراستاندارد در کشور زیاد است و این ساخت و سازهای نامطلوب مانند طناب‌داری است که در گردن افتاده و زلزله چهارپایه آن را تکان می‌دهد.

نجار در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی براینکه در طول هفته چه تعداد زلزله در کشور اتفاق می‌افتد، گفت: به طور متوسط در هر هفته 50 زلزله بالای سه ریشتر در کشور داریم که از این تعداد حدود 4 زلزله بالای 4 ریشتر است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها