امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125485
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پودر موبر با نام تجاری ZAAB (زاب)، پودر دکلره، محلول ضد ریزش موی سر، محلول ترمیم کننده رنگ مو با نام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پودر موبر با نام تجاری ZAAB (زاب)، پودر دکلره، محلول ضد ریزش موی سر، محلول ترمیم کننده رنگ مو با نام تجاری کریستال تولید شده به سفارش کیان آرا زاگرس بسته‌بندی در شرکت صنایع بسته بندی ایمان به دلیل فاقد بودن مجوزهای بهداشتی، غیرمجاز اعلام شد.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان غذا و دارو، این سازمان از عموم هموطنان خواسته است در صورت مشاهده این فرآورده‌ها ضمن اجتناب از خرید و مصرف محصول مذکور، معاونت‌های غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و نیروی انتظامی را مطلع کنند تا نسبت به جمع‌آوری آنها از سطح عرضه اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
فرزاد محمدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
4
2
پیرو نامه شماره95390/675 مورخ 20/8/93 این اداره کل که در آن پودر موبر با نام تجاری زاب غیر مجاز اعلام شده بود، بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به نامه شماره 11913/84/12/پ مورخ 6/11/94 معاون محترم غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شرکت تولیدی موفق به اخذ پروانه ساخت برای این محصول به شماره 14476/15 مورخ 7/10/94 شده است. لذا پودر موبر با نام تجاری زاب(ZAAB) در حال حاضر دارای پروانه ساخت معتبر بوده و تولید و عرضه آن مشروط به رعایت قوانین و ضوابط جاری کشور بلامانع است.
آخرین اخبار
پربازدید ها