امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125488
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در همایش ملی پلیس و سلامت اداری با اشاره به گستردگی مخاطب ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در همایش ملی پلیس و سلامت اداری با اشاره به گستردگی مخاطب نیروی انتظامی گفت:‌ هیچ دستگاهی جایگاه الگودهی اجتماعی ندارد؛ در حالی که نیروی انتظامی نوع رفتار و پیگیری‌هایش الگوساز است مانند رفتار پلیس‌های راهور.

وی افزود: مردم وقتی به پلیس مراجعه می‌کنند در واقع به یک نهاد منسجم و منظم مراجعه کردند.

وزی دادگستری اظهار داشت: ناجا به دلیل جایگاهش بیشتر از سایر دستگاه‌ها نیازمند مراقبت است، همچنین برای تعمیق بخشی ناجا نیازمند کارهای مطالعاتی، تحقیقاتی و پژوهشی است.

پورمحمدی تصریح کرد: ناجا با توجه به تنوع مأموریت‌ها، جای زیادی برای تحقیق دارد؛ ناجا برای برقراری امنیت فیزیکی یا روانی از جایگاه بی‌بدیلی برخوردار است و امنیت روانی در جامعه یکی از شاخصه‌های مهم سلامت روانی است.

وی اذعان داشت: برای سلامت اداری دو بعد شفاف‌سازی و پاسخگویی بسیار مهم است و هر چقدر به درجه شفافیت نزدیکتر شویم، ضریب سلامت و حفاظت مشخص می‌شود و ناسلامتی خودش را نشان می‌دهد.

وی افزود: در بعد پاسخگویی، اصحاب رسانه جزء چهارم حکومت‌داری هستند و علت آن پاسخ‌گیری و پاسخگویی است.

وزیر دادگستری گفت: بانک مرکزی خبر داده است که در سال گذشته 700 هزار میلیارد ریال پول در شبکه مالی در فضای الکترونیک جابجا شده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار