امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125490
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
ذوالفقار یزدان مهر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، از تولید محصولاتی مانند

ذوالفقار یزدان مهر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، از تولید محصولاتی مانند چادر، نخ، پارچه، پتو و غیره در کارخانه‌های نساجی هلال‌احمر خبر داد.

وی گفت: کارخانه تهران ما واحدهای تولید پتو و چادر، پوشاک دارد که با تمام ظرفیت و با دو شیفت در حال کار است.

مدیرعامل کارخانه‌های نساجی هلال‌احمر در مورد واحد خوانسار کارخانه‌های نساجی هلال گفت: در این کارخانه بافندگی، تولید نخ و تولید پارچه‌های مخصوص ضد آب و ضد سایش را داریم که به صورت 24 ساعته و در 4 شیفت در حال فعالیت است.

وی به بافته شدن 3 میلیون متر پارچه در واحد بافندگی کارخانه‌های نساجی هلال ایران در طی یک سال اشاره کرد و گفت: حدود 3 میلیون تن قابلیت تولید نخ داریم.

یزدان مهر در مورد صادرات محصولات این کارخانه به خارج از کشور و ارز آوری برای کشور گفت: ما امسال 5 میلیون دلار صادرات داشتیم و به همین میزان ارز وارد کشور کرده‌ایم.

به گفته وی، کارخانه‌های نساجی هلال احمر با تولید محصولات مشابه خارجی و حتی با کیفیت بهتر و عرضه آن در بازار موفق به جلوگیری از خروج 10 میلیون دلار ارز از کشور شده است.

مدیرعامل کارخانه‌های نساجی هلال‌احمر وعده داد: سال آینده قطعاً مانع خروج 20 میلیون دلار ارز از کشور می‌شویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها