امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125491
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فاطمه قربان معاون سابق آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با حضور در غرفه

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فاطمه قربان معاون سابق آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در خصوص کمبود معلم ابتدایی در آموزش و پرورش اظهار داشت: یک مدیریت صحیح می‌تواند باعث شود تا کلاس‌های درس از کیفیت بهتری برخوردار شود.

وی با بیان اینکه با مدیریت صحیح می‌توانیم کمبود معلم نداشته باشیم، خاطرنشان کرد: طبیعی است که تعداد هر کلاس درس نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم یک معلم موظف حضور داشته باشد اما اگر مدیریت و ساماندهی انجام دهیم می‌توانیم کلاس‌های شهر و روستا را کاملاً پوشش دهیم.

قربان افزود: این کار را می‌توان با اولویت ساماندهی مدارس روستایی و حاشیه شهری و بعد مراکز استان‌ها و داخل شهرهای بزرگ با معلمان توانمند، با تجربه و متخصص پوشش داد.

معاون سابق وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: به نظرم نیروی انسانی در آموزش و پرورش نیازمند یک ساماندهی با کیفیت و مطلوب است و کمبود نیرو در آموزش و پرورش نداریم و دستگاه تعلیم و تربیت فقط نیازمند ساماندهی با کیفیت نیرو است.

انتهای‌پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها