امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125494
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ هادی ذاکری ضمن بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ هادی ذاکری ضمن بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره سرانجام طرح تعریض خیابان پیروزی گفت: این پروژه چندین سال است که در دستور کار قرار دارد و تنها در منطقه 13 تعداد زیادی معارض ملکی داشته که بخش عمده آن در سال های گذشته تخریب شده و بخش دیگری نیز باقی مانده است.

وی ادامه داد: برای باقیمانده املاک معارض، حکم ماده 9 یعنی کارشناسی دادگستری و حقوقی گرفته ایم و به زودی آنها را نیز تخریب می کنیم. با این اوصاف فکر می کنم عملیات تخریب تا دو ماه دیگر به پایان برسد.

ذاکری با بیان اینکه عملیات ساخت به طور همزمان در حال انجام است،‌گفت: به محض اینکه 50 متر تخریب انجام می شود، پیاده روسازی را شروع می کنیم. اما به طور کلی هر زمان که تخریب تمام شود، یک ماه بعد از آن خیابان پیروزی آماده است.

شهردار منطقه 13 اذعان داشت: بخشی از کار دست ما نیست و ممکن است مردم به دلیل اقامت طولانی مدت در منطقه دل کندن برایشان سخت باشد و به این کار رضایت نداشته باشند که در این صورت مجبور می شویم به دنبال حکم ماده 9 برویم که همین پروسه کار ما را عقب انداخته است.

وی درباره اعتبارات این پروژه گفت: امسال برای تملک ها در آن بخش از خیابان پیروزی که در محدوده منطقه 13 واقع شده، 120 میلیارد تومان و برای عملیات ساخت نیز 10 میلیارد تومان پیش بینی شده که هزینه تملک 12 برابر هزینه اجرای پروژه است.

ذاکری با تاکید بر اینکه مشارکت مردم در سرعت بخشیدن به کار بسیار موثر است، گفت: یکی از مشکلات این است که بسیاری از مغازه داران مالک ملک نیستند، بلکه سرقفلی آن را خریده اند و از آنجا که با تخریب ملک،‌ سرقفلی نیز از میان می رود و شخص دیگر حقی نسبت به ملک ندارد،‌ مقاومت ها و مشکلات در این موارد بیشتر است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار