امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125500
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در نشست مشترکی که میان مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در غرفه

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در نشست مشترکی که میان مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد، سید نظام‌الدین موسوی اظهارداشت: من به میهمانان گرامی برای حضور در این نشست بویژه جناب‌آقای قلی‌زاده برادر جانباز و ارزشمند خود خیر مقدم می‌گویم.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ادامه با اشاره به سوابق طولانی و بلند مدت آقای قلی‌زاده ادامه داد: سوابق وی به قبل از انقلاب و دفاع مقدس باز می‌گردد اما در مدت طولانی که بنده با مدیرعامل خبرگزاری تسنیم آشنا شده‌ام جز نیکی، ایثار و اندیشه ورزی در جهت ثبت اندیشه‌های نظام و مقام معظم رهبری از وی ندیده‌ام.

وی با بیان اینکه خوشحال هستیم از یک خانواده ارزشی و انقلابی روز به روز شاهد رشد و ارتقاء بیشتر هستیم ادامه داد: بنده می‌خواهم صادقانه بگویم به عنوان فرد و ناظر بیرونی و شخص سومی که از بیرون مجموعه پر توان خبرگزاری تسنیم را می‌بینم که این مجموعه در مدت اندک توانسته خوش بدرخشد.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; افزود: خبرگزاری تسنیم در فضایی رقابتی و میلیمتری قرار گرفت که در این رقابت به سرعت در جایگاه و تراز بالایی قرار گرفت.

موسوی با بیان اینکه این جایگاه برای خبرگزاری تسنیم امری طبیعی است، ادامه داد: هرچه رسانه خوب، انقلابی و متعهد در این کشور و خارج شکل بگیرد باز هم کم است.

وی ادامه داد: در حیطه جنگ نرم دشمن رسانه و میدان آورده است و بر همین اساس هرچه سرمایه‌گذاری شود کم است البته به شرطی که جبهه‌های متعهد با هم باشند و چاله‌ای را از خلاء‌های موجود کم کنند.

وی به همراهی و نزدیکی دو پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و تسنیم اشاره کرد و بیان داشت: همراهی و نزدیکی این دو رسانه موج مثبتی را در بیستمین نمایشگاه مطبوعات بوجود آورد.

وی با بیان اینکه به دلیل اعتقاداتی که داشتیم و کم لطفی‌هایی که صورت گرفت در صدد بودیم که در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حضور نیابیم، گفت: در نهایت قرار شد با انگیزه هرچه بالاتر در نمایشگاه حضور یابیم.

موسوی یادآور شد: ضمن احترام به حضور سایر رسانه‌ها در نمایشگاه مطبوعات باید بگویم که دو پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و تسنیم رونق ویژه‌ای به نمایشگاه مطبوعات دادند و به جهت بیرونی نیز انعکاس رسانه‌ای گسترده‌ای توسط این خبرگزاری صورت گرفت.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه مطمئن هستیم که در نهایت به دیگران جایزه اهداء می‌شود اما مقصد ما جایزه نیست و ما قربت‌الی‌الله فعالیت می‌کنیم تلاش ما این است که فضای همدلی مطبوعات و رسانه‌ها را به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها