امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125502
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به اینکه بهزیستی در 6 ماهه ابتدایی سال جاری اقدامات متعددی را برای جامعه هدف خود انجام داده است گفت: ارائه خدمات بیمه‌ای، درمانی، توانبخشی، توانمند‌سازی، اشتغال و ... بخشی از برنامه‌ها محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در 6 ماهه گذشته از سال جاری در بخش مشارکت‌های مردمی نیز به توفیقات خوبی دست پیدا کردیم به طوری که میزان کمک‌ها نسبت به مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

هاشمی با اشاره به اینکه در 6 ماهه دوم سال جاری برنامه‌های متعددی از سوی این سازمان برای مددجویان و نیازمندان طراحی شده است گفت: به زودی این برنامه‌ها اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین با اشاره به برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ساماندهی کودکان کار و خیابانی گفت: بر اساس دستور وزیر رفاه تمامی سازمان‌ها مکلف به اجرای برنامه‌ها هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها