امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125506
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، با توجه به افزایش سفرهای بین‌شهری و تراکم ترافیک ...

سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، با توجه به افزایش سفرهای بین‌شهری و تراکم ترافیک در روزهای پایانی هفته محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی راهور ناجا را بدین شرح اعلام کرد.

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 21 آبان الی ساعت 24 روز جمعه 23 آبان از محورهای هراز، فیروزکوه، کرج-چالوس، قزوین-رشت، تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است

2- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج-چالوس ممنوع است.

3- تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 الی 24 جمعه 23 آبان از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

4- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.

5- تردد کلیه کامیون‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 21-22 و 23 آبان از محور هراز ممنوع است.

6- تردد کلیه تریلرها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 جمعه 23 آبان از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها