امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125520
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه با اشاره به اینکه تهران و مسکو به دنبال گسترش روابط دو ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه با اشاره به اینکه تهران و مسکو به دنبال گسترش روابط دو جانبه هستند، تاکید کرد که روابط بین ایران و روسیه علی رغم فراز و نشیب‌ها به طور مستمر توسعه می‌یابد.

سنایی با اشاره به اینکه ایران به دنبال گسترش روابط با روسیه است تاکید کرد که روسای جمهور دو کشور مذاکرات خوب و عملگرایانه‌ای دارند.

وی با بیان اینکه تهران در قبال رابطه با مسکو موضعی اصولی دارد تصریح کرد که ایران در حال مذاکراتی جدی با غرب است، حسن روحانی رئیس جمهور ایران رویکردی اصولی به رابطه با روسیه دارد و هدف ما این است که روابط دو جانبه را گسترش دهیم.

سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه ایران و روسیه نگاه مشترکی به مسائل بین المللی دارند اظهار داشت که کشورهای ما(ایران و روسیه) مخالف رویکردهای یکجانبه گرایانه و جهان تک قطبی هستند.

سنایی در شرایطیی این گفت‌وگو را انجام داده که دو روز قبل ایران و روسیه توافقی برای ساخت 8 راکتور هسته‌ای جدید توافقنامه‌ای با یکدیگر امضا کردند.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها