امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125524
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ژنرال بنی‌گانتز« رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیست با ارسال نامه‌ای به «بنیامین ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ژنرال بنی‌گانتز« رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیست با ارسال نامه‌ای به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم، نسبت به تبعات بی اعتمادی میان سازمان امنیت داخلی اسرائیل (شین‌بت) و ارتش این رژیم هشدار داد.

از محتوای دقیق نامه خبری در دست نیست ولی دو مقام ارشد صهیونیست که از روند ارسال نامه اطلاع داشته‌اند به هاآرتص گفتند که درگیری‌های میان شین‌بت و ارتش، مانند «جنگ جهانی» شده است.

ارتش اسرائیل سازمان امنیت داخلی را متهم می‌کند که اطلاعات درست و دقیقی از توان نظامی حماس و قصد آنها برای شروع جنگ اخیر، به دستگاه‌های دولتی و نظامی ارائه نداده است.

اولین نشانه‌های درگیری میان این دو ارگان فوق حساس برای صهیونیست‌ها در اولین جلسه کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی «یورام کوهن» رئیس شین‌بت و «اویو کوچاوی» رئیس اداره اطلاعات ارتش پدیدار شد که طی آن، این دو مقام ارشد بر سر نحوه اطلاع‌رسانی شین‌بت از توانایی و مقاصد حماس، در برابر وزرای کابینه صهیونیستی با یکدیگر مجادله لفظی داشتند.

کوهن گفته بود که اطلاعات لازم را در خصوص تواناdی‌های حماس به ارتش ارائه داده ولی کوچاوی با فریاد، این موضوع را تکذیب کرده بود.

پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها