امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125538
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 7
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرکل سازمان ملل کمیته تحقیقاتی ویژه‌ای را برای بررسی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرکل سازمان ملل کمیته تحقیقاتی ویژه‌ای را برای بررسی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه تشکیل داده است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک دیپلمات صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیل در کمیته تحقیقات بین المللی در جنگ علیه غزه شرکت نمی‎کند.
این در حالی است که «سامی ابو زهری» سخنگوی جنبش حماس گفت: حماس از طرح تشکیل کمیته تحقیقات بین المللی جنایت های جنگی در غزه استقبال وخواستار تسریع در آغاز کار این کمیته است.
در حملات ۵۱ روزه اسرائیل به غزه بیش از ۲ هزار فلسطینی که اغلب غیرنظامی بودند، کشته و بیش از ۱۱ هزار نفر دیگر نیز زخمی شدند.
به گفته سازمان ملل، در تهاجم اسرائیل به نوار غزه هزاران خانه ویران شد و دست‌کم ۲۲۳ مدرسه از جمله مدارس تحت حمایت سازمان ملل آسیب دید.
بان کی‌مون دبیرکل سازمان ملل، ۲۲ مهر(۱۴ اکتبر) در سفر به غزه گفت: ویرانی‌‍‌ها غیرقابل توصیف و بسیار بدتر از حملات سال ۲۰۰۸ رژیم اسرائیل به غزه بوده است.
انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار