امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125547
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محوری‌ترین بحث پنجاه و پنجمین برنامه مناظره این است که: آیا کیفیت و سطح خدمات تلفن‌های همراه با نرخ

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محوری‌ترین بحث پنجاه و پنجمین برنامه مناظره این است که: آیا کیفیت و سطح خدمات تلفن‌های همراه با نرخ تعرفه‌های آنها تناسب دارد؟».

در حال حاضر بیش از 100میلیون مشترک تلفن همراه با اپراتورها مختلف در کشور وجود دارد  و این مشترکین مشکلات بسیار زیادی در خصوص سرعت اینترنت تلفن همراه و حتی استفاده از امکانات اولیه همچون مکالمه و پیامک دارند.

در برنامه این هفته مناظره با اشاره به بیانات رئیس جمهوری درباره تاکید به رسیدن بر خدمات نسل سوم و چهارم اپراتورها و اینکه ما هنوز به این مرحله از پیشرفت در عرصه فناوری و ارتباطات نرسیده ایم مسائلی چون: مشکلات مردم با سرعت اینترنت تلفن همراه، نیاز مردم به گسترش اینترنت و خدمات اپراتورها و به طور کلی کیفیت خدمات جانبی تلفن های همراه به بحث گذاشته می شود.

تعیین نهادی حافظ منافع مشترکین تلفن های همراه فارغ از وابستگی به سازمان و نهادی دولتی و پرداختن به چگونگی قیمت گذاری بر اساس مکانیزم تعرفه گذاری ها از دیگر موضوعاتی است که به آن در برنامه این هفته پرداخته خواهد شد.

تهیه کنندگی برنامه مناظره به عهده علیرضا اسکندری است که ساعت 16:30 عصر جمعه بیست وسوم آبان ماه از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها