امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125548
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است، که در حاشیه این نمایشگاه، نمایشگاهی تحت عنوان «ایستگاه فرهنگی مصلی امام خمینی (ره) برگزار شده که در آن تصاویری از محرم و عاشورای حسینی برای بازدیدکنندگان به تصویر کشیده شده است.
 
 
«تهاجم هالیوودی» آن هم بر اساس 14 هدف دستگاه تبلیغاتی غرب در بیانات رهبر انقلاب اعم «اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی»، «حکومت اسلامی هراسی»، «هجوم تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی»، «اشاعه فحشا» و «تخریب بنیان‌های اخلاقی»، «زمینه‌سازی برای جنایات آمریکا» و «ترویج خشونت» به همراه نمونه‌هایی از فیلم‌های هالیوودی با این مضمون نظیر «راکی»، «سرخ‌ها»، «مومیایی»، «جن‌گیر» از جمله مواردی است که دست‌اندرکاران نمایشگاه «ایستگاه فرهنگی مصلی امام خمینی (ره)» آن را برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته‌اند.
 
 
سیاست‌های کاهش جمعیت در ایران بر روی فوم‌برد با این نوشته «سیاست‌های کاهش جمعیتی در ایران اشتباه است و حتی کشورهایی که پیشرفته هستند بر خلاف روش ما عمل می‌کنند»، و نوشته‌هایی از نویسندگان معروف جهان نظیر «ویکتور هوگو» با عنوان «می‌گویند بردگی در اروپا از بین رفته است اما بردگی همچنان ادامه دارد و بر زنان تحمیل می‌شود و نامش فحشاست. (منبع: کتاب «حریم ریحانه صفحه 43»)» از مواردی است که در این نمایشگاه مورد توجه قرار گرفته است.
 
«واجب فراموش شده» عنوانی است که برای امر به معروف و نهی از منکر استفاده شده است، که استفاده از بیانات متعددی از مقام معظم رهبری برای مخاطبان این نمایشگاه، شرح داده شده است.

برپایی خیمه‌های کوچکی از واقعه عظیم عاشورا و تصاویری از تاسوعا و عاشورای حسینی، مواردی است که از سوی بنیاد خیریه دست‌های مهربان ویژه ایتام و زنان سرپرست خانوار در ایستگاه فرهنگی مصلی امام خمینی (ره) برپا و مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.
 
بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 لغایت 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار