امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125559
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنیاد فردوسی با همکاری فدراسیون پهلوانی و زورخانه­‌ای ایران به میزبانی کتابخانه و موزه ملی ملک «نشست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنیاد فردوسی با همکاری فدراسیون پهلوانی و زورخانه­‌ای ایران به میزبانی کتابخانه و موزه ملی ملک «نشست تخصصی چگونگی بین­المللی کردن آیین‌های پهلوانی و زورخانه‌ای ایران» را در تاریخ 25 آبان ماه از ساعت 14 برگزار می­‌نماید.

این نشست در تالار کتابخانه و موزه ملی ملک با حضور کارشناسان، خبرگان و مدیران حوزه های فرهنگی و ورزشی کشور و برخی از مقام های ارشد یونسکو و کشورهای خارجی در چهارمین سالگرد ثبت جهانی آیین­‌های پهلوانی و زورخانه­‌ای ایران در فهرست میراث معنوی یونسکو برگزار می شود.

گفتنی است، آیین­‌های پهلوانی و زورخانه­‌ای به کوشش فدراسیون پهلوانی و زورخانه­‌ای ایران در تاریخ  25 آبان  1389 برابر با 16 نوامبر 2010 در فهرست میراث معنوی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.

خاطر نشان می­‌شود، علاقمندان می­‌توانند در نشست یاد شده به نشانی تهران، میدان امام خمینی (ره)، ابتدای خیابان امام خمینی (ره)، خیابان ملل متحد، کنار وزارت امور خارجه، موزه ملی ملک حضور به هم رسانند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار