امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125571
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرهاد تیمورزاده دبیر ستاد بیست و دومین هفته کتاب انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان اعلام کرد: 75 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرهاد تیمورزاده دبیر ستاد بیست و دومین هفته کتاب انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان اعلام کرد: 75 عضو فعال انجمن فرهنگی با پیشینه بیست و سه سال فعالیت گروهی و مجموع بیش از 15 قرن فعالیت حرفه ای نشر و با احساس مسئولیت نسبت به اهداف فرهنگی جمهوری اسلامی برنامه های متنوعی در این هفته برای دوستی بیشتر کودکان و نوجوانان با کتاب در نظر گرفته اند.

طرح اهدای 110 هزار جلد کتاب کودک و نوجوان به بهای بیش از 3 میلیارد ریال به کتابخانه های عمومی روستایی با مشارکت اجرایی معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برگزاری همایش یک روزه بررسی اقتصاد نشر کتاب کودک و نوجوان تحت عنوان «حسابِ کتاب» و برگزاری چندین مراسم رونمایی کتاب کودک و نوجوان بخشی از برنامه های انجمن در هفته کتاب است که تمامی منابع مالی طرح های یاده شده به وسیله اعضای انجمن فرهنگی تأمین شده است.

شایان ذکر است که مراسم رونمایی کتاب های این حوزه از 24 لغایت 29 آبان ماه در سالن اجتماعات انجمن فرهنگی همه روزه از ساعت 17 تا 19 با حضور نویسندگان، تصویرگران ، ناشران و علاقمندان برگزار خواهد شد.

سایر طرح های پیشنهادی انجمن فرهنگی عبارتند از: جشن کتاب،کودک ،صنعت و کشاورزی ،110 نمایشگاه در 110 کارخانه،جشن کتابخوانی در سراهای محله، برگزاری 110 نمایشگاه کتاب در 110 سرای محله (با نصب استند های کتاب) و کارگاه آموزشی بازاریابی کتاب کودک و نوجوان که برای اجرایی شدن نیاز به همراهی مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی دارند.

در نهایت طرح برگزاری نمایشگاه اختصاصی کتاب کودک و نوجوان یکی از مهمترین طرح هایی است که برای سال جاری در نظر گرفته شده است. این طرح نیز در صورت حمایت مسئولین وزارت ارشاد از سوی انجمن فرهنگی به بار خواهد نشست.

اعضای انجمن فرهنگی با پیام «با کودکان و کتاب مهربان باشیم» فعالیت خود در هفته کتاب را آغاز کرده و چشم انتظار حضور و همراهی همگان هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها