امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125576
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
«محسن شریف‌زاده» که به همراه حسین عربی مدیر روابط عمومی رادیو فرهنگ در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار

«محسن شریف‌زاده» که به همراه حسین عربی مدیر روابط عمومی رادیو فرهنگ در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برنامه‌های رادیو فرهنگ به روال سابق تهیه و تولید می‌شوند و امیدوارم همچنان در مسیر جذب مخاطب موفق عمل کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، برخی از برنامه‌های رادیو را به گروه‌هایی خارج از سازمان صداوسیما سفارش می‌دهیم که بسیار خوب جواب داده است.

شریف‌زاده اظهارداشت: دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مادی همواره در صداوسیما وجود داشته و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای کاهش هزینه ها برخی از برنامه‌های خود را به گروه‌های برنامه‌ساز موفق خارج از سازمان سفارش دهیم. با این کار می‌توان از فربه‌سازی سازمان صداوسیما جلوگیری کرد و در عین حال بابت ساخت و پخش برنامه خوب و موفق پول پرداخت کرد.

وی افزود: به عنوان مثال در حال حاضر ما در هفته روزی 2 بار برنامه «ترانه باران» را به روی آنتن می‌بریم که از محصولات برون‌سپاری ما به مرکز گیلان است و اتفاقا خیلی هم خوب جواب داده و مخاطبان نسبت به آن اقبال دارند.

مدیر رادیو فرهنگ در پاسخ به این سوال که برای ساخت برنامه‌های خود به کدام گروه‌ها مراجعه می‌کنید؟ عنوان داشت: در حقیقت چند گروه برای برنامه‌سازی و سفارش بسیار مناسب هستند. یکی از این گروه‌ها و همکاران بازنشسته‌های خوبی هستند که با کوله‌باری از تجربه بیکار مانده‌اند و با عشق و علاقه برنامه تولید می‌کنند. گروه دیگر نیز جوانانی هستند که با علاقه این کار را دنبال می‌کنند و البته برخی از برنامه‌سازان هم شرکت‌های برنامه‌سازی دارند که می‌توان به آنها سفارش داد.

شریف‌زاده که حدود 9 سال در بخش برون‌مرزی صداوسیما فعالیت کرده و با «محمد سرافراز» رئیس جدید سازمان همکاری داشته، درباره ویژگی‌های اخلاقی رئیس جدید رسانه ملی گت: من در طول سال‌هایی که با آقای سرافراز کار کردم، ایشان را فردی ساکت و بدون حاشیه یافتم که خیلی اهل سخن نیست و بیشتر عمل‌گراست.

وی ادامه داد: آقای سرافراز در بخش معاونت برون‌مرزی بر چابک‌سازی گروه‌ها تاکید بسیاری داشتند و بسیار با نظم و اخلاق کارها را دنبال می‌کردند. امیدوارم که در مدیریت رسانه ملی نیز مانندبخش برون مرزی موفق عمل کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها