امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125578
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
«سعید نبی» که در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون

«سعید نبی» که در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: کتاب حاشیه‌های برنامه تلویزیونی «مناظره» در حال حاضر مراحل تدوین را سپری می‌کند و تا به حال حدود نیمی از آن به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: در این کتاب تلاش می‌کنم اتفاقاتی که مردم دوست دارند بدانند را بازگو کنم و همچنین به سوالاتی که مطبوعات و خبرگزاری‌ها داشتند، پاسخ بدهم. البته به انظمام رویدادهایی که در برنامه اتفاق افتاد، ما تصمیم داریم به ناگفته‌ها نیز پاسخ بدهیم.

نبی عنوان داشت: برنامه تلویزیونی مناظره برنامه بسیار جذاب و پربیننده ای بود و در برخی حوزه‌ها خط مشی تعیین می‌کرد، زمانی هم که از برنامه خداحافظی کردم، گفتم که می‌‌روم تا مناظره بماند.

وی درباره رفتنش از این برنامه نیز توضیح داد: این موضوع دلایل مختلفی داشت اما از آنجا که صداوسیما یک خانواده است و من هم فرزند کوچکی از این خانواده هستم، ترجیح می‌دهم که در این باره صحبتی نکنم و رازدار خانواده خود باشم.

نبی در بخش دیگری از گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: جا دارد که به سه خودم به آقای ضرغامی تبریک و خسته نباشید بگویم. تبریک از این منظر که در دوران مدیریت خود بسیار موفق بود و در مقاطعی که می‌توان گفت بحران گریبان‌گیر شده بود، به خوبی عمل کرد. البته تنهاجایی که خوب وارد نشدند هم حوزه تالیف بود و هنرمندان و سریال‌های فاخر نمره خوبی می‌گیرند.

وی در پایان گفت: به آقای سرافراز هم تبریک می‌گویم. ایشان از خانواده صداوسیما هستند و به همین دلیل می‌توانند گام‌های بلندی در این حوزه بردارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار