امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125579
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدجواد حیدری، مدیر فرهنگسرای ملل با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار

محمدجواد حیدری، مدیر فرهنگسرای ملل با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات این خبرگزاری درباره برنامه‌های این فرهنگسرا در هفته کتاب، بیان داشت: این فرهنگسرا، همانند سایر فرهنگسراهای شهر تهران ویژه برنامه‌هایی را با موضوع ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در هفته کتاب در نظر گرفته است که از جمله آن می‌توان به جشن تولد کتاب و برگزاری نگارگذاره‌هایی با موضوع کتاب، اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در مجموع اگر بخواهیم یکی از رویکردهای جدی فرهنگسرای ملل را به صورت دقیق بیان کنیم، باید گفت حدود 30 درصد از فعالیت‌های ما متمرکز بر ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی است که این فعالیت‌ها در هفته کتاب بیشتر خواهد شد.

* پایه و اساس فضای فرهنگی کشور باید بر اساس مهربانی باشد

حیدری با اشاره به کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ادامه داد: این سازمان دارای کتابخانه‌های بسیار خوب و به‌روزی است، به نوعی دیگر باید گفت که کتابدارانی که در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مشغول به کار هستند، جزو فارغ‌التحصیلان و کارشناسان کتابداری به شمار می‌روند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه چیزی در حوزه فرهنگ باید مورد توجه مسئولان فرهنگی قرار گیرد، افزود: اگر موردی بخواهیم بیان کنیم،‌ شاید دشوار باشد، همچنین شعار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سال 93، «تهران شهر مهربانی» است به همین منظور فکر می‌کنم که پایه فضای فرهنگی شهر و کشور ما، همین مهربانی کردن است که باید آن را در کشور مورد توجه و ترویج قرار دهیم.

* پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در میان اهالی فرهنگ از محبوبیت خوبی برخوردار است

حیدری، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را یکی از خبرگزاری‌های وزین و محبوب در بین سایر خبرگزاری‌های کشور دانست و عنوان کرد: این خبرگزاری کاملاً فرهنگی است که در کنار آن نیز فعالیت‌ سیاسی خودش را هم انجام می‌دهد و از محبوبیت خوبی در میان اهالی فرهنگ برخوردار است.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 لغایت 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها