امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125584
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جلسه موضوعات متعددی از قبیل نحوه واگذاری اموراین نمایشگاه به تشکل های صنفی، حمایت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جلسه موضوعات متعددی از قبیل نحوه واگذاری اموراین نمایشگاه به تشکل های صنفی، حمایت ازحضورنویسندگان و تصویرگران کودک برای حضور در این نمایشگاه، برپایی نمایشگاه تصویرگری در غرفه ایران و برپایی نشست تخصصی در محل نمایشگاه مورد بحث وبررسی قرار گرفت.
مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در ابتدای این جلسه اظهارداشت: متراژ غرفه ایران در نمایشگاه بلونیا درسال 2015 به 32 مترمربع افزایش یافته است و در حقیقت دو برابر شده است.
مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک، لیلی حایری یزدی، مدیرآژانس ادبی کیا، علی اصغرسیدآبادی، مدیر کل برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عموزاده خلیلی، رئیس انجمن نویسندگان کتاب کودک، علی کاشفی خوانساری، نویسنده کودک، غریب پور، دبیر انجمن فرهنگی تصویرگران، علی بوذری، تصویرگرکتاب کودک و نوجوان از جمله حاضران در این جلسه بودند.
پنجاه و دومین دوره نمایشگاه کتاب بلونیا از تاریخ 10 تا 13 فروردین ماه سال آینده در شهر بلونیای ایتالیا برگزار می شود. موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به نمایندگی ازنشرجمهوری اسلامی ایران دراین دوره از نمایشگاه حضورخواهد یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها