امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125591
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «صخره سخت» با موضوع بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی از سال 1357 تا ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «صخره سخت» با موضوع بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی از سال 1357 تا 1359 دارای یازده گفتار نظیر «دغدغه‌هایی که نهاد شدند»، «ارتشی که باد‌ماند»، «نهاد پاسدار انقلاب»، «تنها حزب سیاسی _ امنیتی جمهوری اسلامی»، «پدیده‌ای به نام محمد منتظری»، «تناقض‌های گسترش طولی و عرضیی»، «پدر طالقانی»، «اولین جاسوس»، «آمریکایی‌تر از آمریکایی‌ها»، «حرکت سینوسی» و «جدی‌تر از کودتا» است.

به گفته محمدحسن روزی‌طلب نویسنده کتاب «صخره سخت»، این کتاب قرار است نقطه آغاز مجموعه‌ای از تألیفات پیرامون تاریخ انقلاب اسلامی در سال‌های 1357 تا 1360 باشد و به یاری خدا کتاب پیش رو فتح‌بابی برای نگارش کتاب‌هایی درباره عملکرد سازمان مجاهدین خلق به عنوان مهمترین سازمان ضدامنیتی در جمهوری اسلامی، درگیری‌های منطقه‌ای مانند کردستان و سیر رویدادهای سیاسی و امنیتی در سال 1360 به عنوان مهمترین و بحرانی‌ترین سال تاریخ انقلاب اسلامی باشد.

 

گفتنی است، مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ دوم کتاب «صخره سخت» با موضوع بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی از سال 57 تا 59 را با قیمت 37000 تومان منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 لغایت 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها