امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125599
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیین تجلیل از علی افکاری رئیس سابق هیئت تکواندو استان قم در حاشیه مجمع انتخابات این هیئت ورزشی با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیین تجلیل از علی افکاری رئیس سابق هیئت تکواندو استان قم در حاشیه مجمع انتخابات این هیئت ورزشی با حضور سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و همچنین حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد.

در این مراسم که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم و البته در حضور اعضای مجمع انتخابات این هیئت ورزشی برگزار شد، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون به پاس تلاش‌های بیش از یک دهه‌ای علی افکاری در ریاست هیئت تکواندو استان قم از وی تقدیر کرد.

وی که سال‌ها در کنار علی افکاری در قم به این رشته ورزشی در عرصه حرفه‌ای و همچنین ریاست هیئت تکواندو فعال بوده در سخنانی اظهار کرد: افکاری یکی از دوستان صدیق من است و من شخصا از وی به سبب تلاش‌های که برای توسعه این رشته در قم و معرفی چهره‌های مستعد به سطح اول تکواندو کشور انجام داده قدردانی می‌کنم.

رئیس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: افکاری سال‌ها در هیئت تکواندو استان قم صادقانه خدمت کرد و در دوره قبلی مجمع هیئت تکواندو قم که سال گذشته انتخابات آن برگزار شد شخصا از وی خواستم کاندیدا شده و در راس هیئت قم باقی بماند، اما مشغله‌ها به وی اجازه این همکاری را نداد.

وی بیان کرد: خوشحالم که افکاری درخواست من را پذیرفت اما من دیگر نمی‌توانستم در مقابل خواست خانواده وی و همچنین اصراری که وی برای جدایی از این مسئولیت به سبب اهمیت سلامتی شخصی و امور خاص خود داشت، مقاومت کنم و به ناچار استعفای افکاری را پذیرفتم.

هیچ کدام از اعضای خانواده تکواندو نباید خارج از گود باشند

پولادگر با تأکید بر استفاده از سال‌ها تجربیات ارزشمند افکاری در این رشته، عنوان کرد: هیچ کدام از اعضای خانواده تکواندو نباید خارج از گود باشند و هیئت جدید باید از تمام ظرفیت موجود بهره ببرد و همه باید برای تحول در تکواندو قم در کنار یکدیگر باشند.

وی با اشاره به زمان 8 دقیقه‌ای که هر کاندیدا برای بیان برنامه‌های خود در این مجمع در اختیار داشت،‌ تصریح کرد: اگر در خلقت خداوند نگاه کنیم می‌بینیم که یک دهان داریم و دو گوش نیز خدا به ما عطا کرده، حکمت این موضوع این است که ما باید یک بار حرف بزنیم و 2 بار گوش کرده و وارد عمل شویم.

رئیس فدراسیون تکواندو بیان کرد: تمام کاندیداهای این مجمع و رئیس منتخب تنها 8 دقیقه فرصت داشتند تا برنامه‌های خود را ارائه کنند و در واقع درباره آن حرف بزنند اما اکنون چهار سال فرصت است تا این حرف‌ها به عمل تبدیل شود و باید با جدیت وارد کار شد.

غفلت کنیم رقبا می‌آیند و به راحتی جای ما را می‌گیرند

وی یادآور شد: انتظار فدراسیون تکواندو از تک تک هیئت‌های استانی بالا است، وظیفه اعضای مجمع هم این نیست که تنها در جلسه حضور یافته و یک رای بدهند بلکه حضور فعال در تمام فعالیت‌هایی است که می‌تواند منجر به تحول در این رشته شود.

پولادگر تأکید کرد: هیئت جدید باید هر ماه یک جلسه کارشناسی با حضور تمام اعضای هیئت بگذارد و راهکارهای توسعه تکواندو و همچنین نقاط ضعف و قوت را به دقت بررسی کند و از آنچه که وجود دارد برای رشد و ارتقاء این رشته استفاده کند.

وی متذکر شد: هیئت تکواندو هیئتی نیست که یک یا 2 روز فقط برای آن وقت بگذاریم بلکه باید شبانه‌روز و در طول هفته و ماه به صورت فعال برای آن کار و فعالیت کرد زیرا امروزه جایگاه تکواندو در جهان به سبب اینکه یک رشته در حال ترقی و المپیکی است ثابت نیست چنانچه غفلت کنیم رقبا می‌آیند و به راحتی جای ما را می‌گیرند بنابراین از دست رفتن هر دقیقه یا هر لحظه برای خدمت در تکواندو، با ضرر همراه است.
انتهای پیام/78002/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها