امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125602
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از ایتار تاس، مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه اعلام کرد:‌روابط بین ایران و ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از ایتار تاس، مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه اعلام کرد:‌روابط بین ایران و روسیه به طور موفقیت‌آمیزی توسعه می‌یابد، اگرچه در شرایطی فراز و فرود داشته است.

سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه هدف ایران توسعه روابط دو کشور است، گفت: حجم تبادلات بین ایران و روسیه در سال گذشته کاهش یافت، اما امیدواریم که از ابتدای سال 2015 شاهد افزایش تجارت دو کشور باشیم.

سفیر ایران گفت:‌رؤسای جمهور دو کشور گفت‌وگوهای خوب و کاربردی دارند. ایران شرایط اصولی را در ارتباط با روسیه در پیش گرفته است،  تهران گفت‌وگوهای جدی را با غرب انجام می دهد و رئیس جمهور روحانی رویکرد منطقی در ارتباط با روابط با روسیه دارد و هدف ما توسعه روابط بین دو کشور است.

سفیر ایران در روسیه تصریح کرد:‌روسیه و ایران نگاه مشترکی درباره روابط بین‌الملل دارند، هر دو کشور با رویکرد تکسویه مخالف است زیرا معتقدند که جهان تک قطبی محکوم به فنا است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار