امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125623
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای آماده‌سازی دیدار با کره جنوبی از ساعت 10 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای آماده‌سازی دیدار با کره جنوبی از ساعت 10 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آغاز شد.

ملی‌پوشان در حالی پنجمین روز تمرینات خود را صبح امروز آغاز کردند که برای دومین روز پیاپی کی‌روش می‌توانست از تمام بازیکنان دعوت شده به تیم ملی به طور کامل بهره ببرد با این تفاوت که همچنان هاشم بیک‌زاده به دلیل سپری کردن دوران نقاهت در تمرینات گروهی حضور ندارد و به صورت انفرادی زیر نظر پزشک و بدنساز تیم ملی به کارهای اختصاصی می‌پردازد.

* از ساعت 10 و 15 دقیقه و قبل از ورود تیم ملی به ورزشگاه، دستیاران کی‌روش از جمله مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز به همراه کادر پزشکی و بدنسازی تیم ملی در زمین شماره یک حاضر شده و تمرین را آغاز کردند.

*قبل از آغاز تمرین تبلیغات فدراسیون فوتبال و حامیان تیم ملی در جایگاه‌های مربوطه نصب شد و پشت سر بازیکنان نیز در هنگام مصاحبه تابلوهای تبلیغاتی استقرار پیدا کرد.

*از ساعت 10 و 25 دقیقه و با ورود بازیکنان، گرم کردن آنها به صورت دلخواه آغاز شده و عده‌ای به بازی آقاوسط پرداخته و عده‌ای دیگر با پاسکاری خود را آماده حضور در تمرین کردند که در این بین کری‌های آندرانیک تیموریان برای بازیکنانی مثل نکونام جالب توجه بود.

*تیم ملی فوتبال امروز لباس قرمز بر تن دارد و کادر فنی همچنان آبی‌پوش و گلرها با لباس مشکی به تمرین می‌پردازند.

*با سوت کی‌روش در ساعت 10 و 35 دقیقه استارت رسمی تمرین خورده شد و او با جمع کردن بازیکنان ابتدا در دقایق کوتاه مراحل تمرین را توضیح داده و سپس بازیکنان با دویدن با توپ در طول زمین در یک سطح تمرینات امروز تیم ملی را آغاز کردند.

* گلرها به صورت جداگانه از سایرین زیر نظر دون گاسپار به تمرینات اختصاصی مشغول شده و ابتدا بدن‌های خود را گرم کرده و سپس کار با توپ را آغاز کردند. بیک‌زاده نیز به همراه بدنساز تیم چند دوری را با توپ دور محوطه چمن ورزشگاه آزادی دوید.

*از ساعت 10 و 45 دقیقه تیم ملی به دو گروه سفید و سبز تقسیم شده و در گوشه زمین بازیکنان استارت‌های کوتاه و بلند را تمرین کردند که این بخش از تمرین نیز 10 دقیقه به طول انجامید.

*از ساعت 10 و 55 دقیقه تمرینات تیم ملی وارد فاز تازه‌ای شد و ملی‌پوشان در همان دو گروه سفید و سبز در دو سوم زمین ورزشگاه در بین 6 دروازه کوچک که روبه‌روی هم کاشته شده بود با تأکید بر پاس‌های یک ضرب و دو ضرب به بازی فوتبال مشغول شدند که در این بین کی‌روش سرمربی تیم ملی در وسط زمین به صورت ویژه این فوتبال را زیر نظر داشت و مدام تذکرات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌‌کرد.

*در این بین پافشاری کی‌روش بر روی ترکیب اصلی تیم ملی که این ترکیب در جام جهانی نیز برای تیم ملی به میدان رفته بود در نوع خود جالب توجه بود و بازیکنانی مانند سیدجلال حسینی، احسان حاج‌صفی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، رضا قوچان‌‌نژاد و خسرو حیدری با قرار گرفتن در ترکیب تیم سبز نشان دادند که سرمربی تیم ملی همچنان بر روی این ترکیب برای دیدار با کره جنوبی و حتی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا توجه ویژه‌ای دارد و تمرکز اصلی‌اش بر روی این تعداد از بازیکنان است.

*سایر بازیکنان نیز با پوشیدن کاور سفید در گروه مقابل به بازی فوتبال پرداخته که در این بین مثلث هجومی سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فر در حالی که انصاری‌فر نقطه هجومی این مثلث بود نیز مورد توجه ویژه کی‌روش قرار گرفت.

*در قسمتی از این تمرین کی‌روش چند دقیقه بازی فوتبال را قطع کرده و تذکرات جدی را به بازیکنان داد تا به طور کامل و دقیق به فرامین او گوش داده و هر آنچه را که او می‌خواهد اجرا کنند.

*در این مرحله از تمرین کی‌روش روی فوتبال تحت فشار توجه ویژه‌ای داشت و مدام با قطع کردن بازی به بازیکنان تذکر می‌داد تا پرس را از جلوی زمین بازی آغاز کرده و از همان جلو اجازه بازی‌سازی و نفوذ به حریف را ندهند.

*دون گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی در وسط این تمرین، به یکی از دروازه‌های بزرگ رفته و بازیکنان از راه دور با او شوت‌زنی کردند.

*تمرینات امروز نیز همچون گذشته توسط آنالیزور تیم ملی فیلمبرداری شد.

*هاشم بیک‌زاده در حین کار با بدنساز شوت‌زنی به گلرها را تمرین کرد.

*در یک قسمت دیگر از تمرین امروز دروازه‌بان‌ها به طور نوبتی درون گل ایستاده و سوشا مکانی دیگر گلر تیم ملی به آنها شوت‌زنی کرد. مکانی در این تمرین با هر دو پای راست و چپ گلرها را مورد شوت‌زنی قرار می‌داد.

*از ساعت 11 و 40 دقیقه ملی‌پوشان پس از کمی استراحت دوباره تمرینات را به روال سابق و فوتبال را به همان شکلی که بازی می‌کردند ادامه داده و با این تفاوت که علیرضا جهانبخش جای خود را با امیرحسین صادقی عوض کرده و در سمت راست منطقه هجومی تیم سبز قرار گرفت.

* در تمرین امروز، نقشه دیدار با کره‌جنوبی مرور شد و کی‌روش با مثال زدن شباهت این فوتبال تمرینی با دیدار با کره‌جنوبی ملی‌پوشان را آماده این دیدار کرد.
انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها