امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125636
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همزمان با ششمین روز از فعالیت بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حسن پلارک رئیس ...

به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همزمان با ششمین روز از فعالیت بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حسن پلارک رئیس ستاد

بازسازی عتبات عالیات با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات را برای ایام اربعین حسینی تشریح کرد.

وی گفت: با لطف مردم پروژه‌های زیادی را در عتبات عالیات به اجرا گذاشتیم و آخرین اقدامات در جهت تکمیل و پیشرفت پروژه عظیم جهان اسلام با نام صحن حضرت زهرا (س) روند اجرایی خود را به خوبی طی می‌کند.

پلارک ادامه داد: برای اولین‌بار پس از دو سال کار صحن حضرت زهرا (س) آماده پذیرایی است 20 هزار نفر از زائران کربلای معلی در ایام اربعین حسینی شده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که با تولیت‌های حرم انجام شده است امکانات رفاهی، مقدمات استقرار و اسکان 20 هزار نفر را فراهم کرده‌ایم که این اقدام می‌تواند گام مهمی در جهت ساماندهی زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی باشد.

پلارک همچنین در خصوص آغاز اقدامات اجرایی صحن حضرت زینب (س) نیز گفت: شروع رسمی عملیات صحن حضرت زینب (س) بعد از ایام اربعین حسینی آغاز می‌شود و قرار است در سه طبقه است و درحدود 60 هزار متر فضا را به خود اختصاص می‌دهد که از این اقدام می‌توان به اولین گام توسعه حرم حضرت سیدالشهدا (ع) نام برد.

وی تصریح کرد: رونمایی از طلاکاری ایوان باب‌المراد امامین جوادین (ع) را در شهر کاظمین داشتیم و بقیه پروژه‌ها نیز به سرعت در حال پیشرفت است.

پلارک ادامه داد: ما تما هم و غم خود را گذاشته‌ایم تا با تشکیل ستاد اربعین حسینی که محوریت آن به سازمان حج و زیارت داده شده است بتوانیم زائران اربعین حسینی را ساماندهی کنیم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خاطرنشان کرد:‌ قرار است 50 هزار نفر را در نجف اشرف، مواکب بین‌راهی و کربلای معلی اسکان دهیم و از تغذیه، امکانات خواب و استراحت و از چادرها و کمپ‌های پیش‌ساخته در اختیار زائران قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با تشکر از اقدامات انجام شده از سوی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بسیار خوشحالم که در این مجموعه حضور دارم و فرصتی پیش آمد تا بتوانم از مسئولان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تشکر کنم چرا که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; توفیق خدمت به اهل بیت را پیدا کرده است و خبررسانی و بحث رسانه‌ای بیشترین نقش را در پیشبرد اهداف ستاد بازسازی عتبات عالیات داشته است.

پلارک ادامه داد: به لطف خداوند پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; موفق شده است از این فیض استفاده کند و با تشویق و ترغیب مردم در کمک‌رسانی به بازسازی عتبات عالیات نقش مهمی در این مسیر داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها