امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125638
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 115
سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به پایان یافتن مهلت قانونی سرپرستی نجفی و وضعیت بلاتکلیف وزارت علوم و جامعه ...

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به پایان یافتن مهلت قانونی سرپرستی نجفی و وضعیت بلاتکلیف وزارت علوم و جامعه علمی اظهار کرد: اینکه مجلس به وزاری علوم معرفی شده رای اعتماد نمی‌دهد علت دارد و قطعا بی‌دلیل نیست.

وی افزود: ما با افراد و یک شخص خاص که مشکل و مسئله‌ای نداریم، مشکل ما جریان‌ها و طیف‌های علیه انقلاب اسلامی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به طور حتم دانش‌آشتیانی رای نمی‌آورد، تصریح کرد: دانش‌آشتیانی که گزینه جدید دولت برای سکانداری وزارت علوم است، از فعالان حاضر در فتنه 88 بوده که ان‌شاالله رای نمی‌آورد.

قاضی‌زاده هاشمی یادآور شد: دانش‌آشتیانی، معاون معین در دولت اصلاحات بوده، معین با آن تفکرات افراطی که همه می‌دانند و دانش آشتیانی معاون وی بوده مبین وضعیت این گزینه جدید برای وزارت علوم است.

وی خاطرنشان کرد: رویه نمایندگان مجلس توجه به خطوط قرمز نظام بوده و دانش آشتیانی با توجه به رویه مجلس رای نمی‌آورد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توجه و تاکید دولت بر معرفی گزینه‌های فعال در فتنه این تفکر را در ذهن تداعی می‌کند که نکند وعده‌ای به آنان داده شده و ما از دولت خواستار برائت از عناصر فتنه در مسندهای اجرایی و دیگر جایگاه‌ها هستیم.
انتهای پیام/70005/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها