امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125666
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۳۲
تعداد بازدید: 42
«الکساندر لوچنکو» مدیرمسوول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران روز پنج‌شنبه در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

«الکساندر لوچنکو» مدیرمسوول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران روز پنج‌شنبه در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره تحریم‌های غرب و آمریکا علیه روسیه به دلیل آنچه که دخالت در تحولات شرق اوکراین تحمیل کرده‌اند، تصریح کرد: «فکر نمی‌کنم که این تحریم‌ها موثر واقع بشود. این تحریم‌های خیلی جدی و خطرناک نیستند و ما کارآمدی این تحریم ها را نخواهیم دید.»
وی افزود: «در دوره‌های دیگر کشورهایی تلاش کردند تا با تحمیل تحریم‌ها علیه روسیه، رفتار این کشور را تغییر دهند اما این تحریم‌ها هیچ تغییری در رفتار روسیه به وجود نیاورد. فراموش نکنید که ما شریک خوبی به نام ایران داریم. ایران مدت‌ها است که تحت تحریم است اما هیچ حادثه خاصی اتفاق نیافتاده است.»

آقای لوچنکو در ارتباط با برگزاری نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاههای اطلاع‌رسانی گفت: «بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. بسیار لذت‌بخش بود. من فکر می‌کردم تنها سه یا چهار خبرگزاری در ایران باشد اما وقتی به نمایشگاه آمدم متوجه شدم خبرگزاری‌های زیادی مثل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیگری وجود دارد. مردم ایران بسیار علاقمند هستند. توصیه من این است که دفعات بعدی از رسانه‌های روسیه را دعوت کنید زیرا این مسئله می‌تواند دید رسانه‌های روس را به مردم ایران باز کند و آنها ببینند که تا چه اندازه مردم ایران از اینگونه نمایشگاهها و مطبوعات استقبال می‌کنند.»

مدیرمسئوول دفتر خبرگزاری ایتارتاس در نشست خبری خود نیز اعلام کرد که ایتارتاس یک خبرگزاری دولتی است و بودجه خود را از دولت دریافت می‌کند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها