امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125667
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه یکشنبه هفته آینده خود (25 آبان ماه) ادامه بررسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه یکشنبه هفته آینده خود (25 آبان ماه) ادامه بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی(محل انعقاد جلسه خارج از مجلس) را دارند که این جلسه در خارج از مجلس برگزار خواهد شد.

کمیسیون اجتماعی همچنین در جلسه روز سه‌شنبه خود (27 آبان ماه) رسیدگی به طرح الحاق یک تبصره به ماده(190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصوب 1370 را در دستور کار خود دارد و نیز در این جلسه ادامه بررسی طرح یک‌فوریتی الحاق یک تبصره به ماده(5) قانون گزینش معلمان در برنامه کاری کمیسیون خواهد بود.

در ادامه این جلسه تقاضای تحقیق و تفحص از انتخابات هیأت مدیره اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 1390 مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و ادامه بررسی طرح یک‌فوریتی بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از دیگر برنامه‌های این جلسه است.

همچنین در روز چهارشنبه 28 آبان ماه جلسه‌ای را خواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار