امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125673
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون بهداشت مجلس در جلسه یکشنبه هفته آینده خود (25 آبان ماه 93) استماع ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون بهداشت مجلس در جلسه یکشنبه هفته آینده خود (25 آبان ماه 93) استماع برنامه‌های وزیر پیشنهادی جهت تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را در برنامه کاری خود دارند و نیز مسؤولین انجمن اپتومتری ایران درخصوص مشکلات مطروحه و برنامه‌های انجمن با حضور در جلسه کمیسیون گزارشی را به اعضا ارائه خواهند کرد.

همچنین در این جلسه معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در جلسه کمیسیون گزارشی را درخصوص دستاوردها و برنامه‌های آن معاونت به اعضای کمیسیون ارائه می‌کند.

اعضای کمیسیون بهداشت در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده خود نیز استماع گزارش سرپرست محترم کمیته امداد امام خمینی(ره) درخصوص برنامه‌های آن نهاد را در برنامه کاری خود دارد و نیز بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل مورخ 1996(1375) کنوانسیون پیشگیری از آلودگی دریایی ناشی از تخلیه پسماند و سایر مواد، مورخ 1972(1351) به گونه اصلاح شده در سالهای2006(1385) و 2009(1388) و بررسی طرح جامع منابع طبیعی از دیگر برنامه‌های این طرح خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار