امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12568
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع نظامی سوری که به دلایل امنیتی نخواست نامش افشا شود، اعلام کرد که ارتش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع نظامی سوری که به دلایل امنیتی نخواست نامش افشا شود، اعلام کرد که ارتش سوریه خود را برای نبرد آزاد سازی «دیر الزور» در شرق سوریه آماده می‌کند و در این‌باره نیروهای نظامی و همچنین تجهیزات و تسلیحات نظامی به شهر دیر الزور اعزام شده‌اند که شماری از گروه‌های تروریستی بر آن تسلط دارند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی خود در مناطق مختلف شهر دیر الزور را ادامه دادند و ضمن درگیری با عناصر مسلح در این شهر و به خصوص در خیابان «سینما فؤاد» شماری از آنها را به قتل رساندند.

همچنین گزارش شده است که عناصر مسلح روستاهای الکسرات، الفرج و شیخ جمعه در استان دیر الزور را به این دلیل مورد حمله قرار دادند که اهالی آنها اقدام به برافراشتن پرچم سوریه در آنها کرده و از ارتش سوریه خواستار حمایتشان در برابر حملات گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح شده بودند.

در جریان حمله گروه‌های تروریستی به روستاهای الکسرات، الفرج و شیخ جمعه شماری از اهالی این سه روستا توسط تروریست‌ها به قتل رسیدند.

از شهر «قامشلی» از توابع استان «الحسکه» که این استان هم در شرق سوریه قرار دارد، گزارش شده است که گروه‌های تروریستی اقدام به بمبگذاری در خیابان «الحزام» کرده بودند که انفجار این دو بمب کار گذاشته شده کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان سوری را به دنبال داشت.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها