امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125681
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی ...

رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگاران پارلمانی این خبرگزاری با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: امروز شبکه‌های اجتماعی متعددی از جمله شبکه‌های داخلی و خارجی در حال فعالیت هستند که مردم از آنها بهره می‌برند.

وی اضافه کرد: شبکه‌های اجتماعی که قصد آنها بازی با موازین شرعی و اعتقادات دینی و امنیتی ما باشد نه مردم آنها را می‌پسندند و نه مسئولان.

عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در پاسخ به این سوال به نظر شما شبکه‌های اجتماعی متداول از جمله وایبر و اینستاگرام با موازین شرعی و اعتقادی کشورمان در تعارض هستند یا نه اظهار داشت: در ابتدا باید میزان تعارض این شبکه‌های اجتماعی مشخص شود و ثانیا باید سطح تعارض معین گردد؛ ممکن است زمانی تعارضات در سطح باشد اما برخی مواقع نیز تعارضات عمیق است.

سبحانی‌فر با بیان اینکه براساس آمارگیری منابع رسمی 95 درصد اعلام کردند با اینستاگرام مشکلی ندارند خاطرنشان کرد: طبق آمارگیری فقط 5 درصد مسائل خلاف شرعی و قانونی در اینستاگرام رخ داده است.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر طرح موضوعی برای فیلترینگ وایبر و اینستاگرام نشده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار