امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125707
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی  در غرفه

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی  در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور یافت.

حق‌شناس درباره برنامه حزب اعتماد ملی و اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده اظهار داشت: حزب اعتماد ملی اولین نشست شورای مرکزی خود را پس از حوادث سال 88 توانست شهریورماه سال گذشته برگزار کند.

حق‌شناس با بیان اینکه یکی از مصوبات ما در آنجا ایجاد دفاتر استانی بود افزود: ما در این فاصله یک ساله 60 درصد استانی حزب را فعال کردیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تصویب برگزاری نشست‌های فصلی را یکی از مصوبات این حزب برشمرد و خاطرنشان کرد: ما آخرین نشست فصلی خود را در عید غدیر امسال برگزار کردیم و مصوبه این نشست فعال شدن شاخه بانوان و شاخه جوانان حزب در تمام استان‌ها بود.

وی از برگزاری نشست فصلی حزب اعتماد ملی در آذرماه خبر داد و تصریح کرد: در سال 84 تقاضایی از سوی شورای هماهنگی صورت گرفت که حزب اعتماد ملی نمایندگان خود را به شورای هماهنگی معرفی کند که امسال این موضوع به تصویب رسید که آقای منتجب نیا و بنده به عنوان نمایندگان اول و دوم به شورا معرفی شویم.

حق‌شناس تاکید کرد: حزب اعتماد ملی تلاش می‌کند تا  آخر سال وضعیت دفاتر خود را به وضعیت قبل از سال 88 ارتقاء دهد و تلاش می‌شود که زمینه بازسازی مجدد با امکانات محدود دنبال شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها