امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125711
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
مسعود ظهوریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه یک انبار بزرگ نئوپان در ساعت یک و 20 دقیقه بامداد امروز در منطقه خین عرب در آتش سوخت، ...

مسعود ظهوریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه یک انبار بزرگ نئوپان در ساعت یک و 20 دقیقه بامداد امروز در منطقه خین عرب در آتش سوخت، اظهار کرد: با اطلاع‌رسانی آتش‌نشانان سریع در محل حاضر شدند اما به دلیلی گستردگی آتش درخواست نیروهای پشتیبان داده شد.

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد با اشاره به اینکه به دلیل گستردگی آتش‌سوزی نیروهای اطفای حریق و امداد و نجات از تمام ایستگاه‌های سطح شهر مشهد به محل حادثه اعزام شدند، افزود: بیش از 120 آتش‌نشان از 45 ایستگاه و 60 خودروی عملیاتی در محل برای مهار آتش حضور یافتند.

وی عنوان کرد: گستردگی این حریق به حدی است که کل انبار مسقف چند هزار متری در آتش سوخته و آتش‌نشانان هنوز در حال مهار این آتش‌سوزی هستند.

ظهوریان با اشاره به خسارت وارده گفت: تاکنون دو مغازه به صورت صددرصدی در آتش سوخته و به دنبال این هستیم تا با مهار کامل حریق از سرایت آن به منازل و مغازه‌های اطراف جلوگیری کنیم.

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد با بیان اینکه عملیات لکه‌گیری و کاوش تا ظهر ادامه می‌یابد، خاطرنشان کرد: برای اطفای این حریق از دو دستگاه لودر و پنج دستگاه تانکر شهرداری نیز کمک گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در زمان تعطیلی انبار اتفاق افتاده است، تصریح کرد: نیروهای اعزامی که در ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز تعویض شدند هم‌اکنون در محل مستقر هستند تا ضمن بررسی، جستجو و لکه‌گیری از برگشت حریق احتمالی در محل حادثه اطمینان حاصل کنند.
انتهای پیام/70005/ش20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها