امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125720
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین صدرالدین علیپور صبح امروز در نشستی با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست موفق به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین صدرالدین علیپور صبح امروز در نشستی با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست موفق به کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری پنج تیر قاچاق‌، یک قبضه اسلحه 5.5 و لاشه سه قطعه کبک شدند.

وی افزود: در پی گشت و کنترل و حراست از عرصه‌های طبیعی مأموران یگان حفاظت محیط زیست سرمحیط‌بانی الموت شرقی و غربی در دو مرحله موفق به دستگیری دو ‌متخلف شدند که پس از بازرسی، لاشه سه قطعه کبک، یک قبضه اسلحه شکاری پنج تیر و یک قبضه اسلحه 5.5 از متخلفان کشف و ضبط شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین عنوان کرد: پرونده متخلفان برای رسیدگی به مراجع قضایی فرستاده شده و در حال بررسی است.‌

این مسئول ضمن هشدار به کسانی که ‌بدون اخذ مجوز به حوزه‌های استحفاظی محیط زیست استان وارد می‌شوند، اعلام کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان به طور شبانه‌روزی در حال گشت‌زنی و کنترل مناطق تحت مدیریت هستند و با متخلفان در حوزه شکار و صید برابر با قانون و با شدت و قاطعیت برخورد خواهند کرد.
انتهای پیام/2667/ش10/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار